Rezerwacja pokoi

74 8146767

Email

j.j.maskiewicz@wp.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 9:00 - 18:00

Gabinet Odnowy „Exclusive”

Nasz Gabinet to miejsce, gdzie specjaliści oferują szeroki wachlarz usług związanych z pielęgnacją ciała, relaksem oraz poprawą zdrowia i kondycji fizycznej. U nas można skorzystać z masaży, zabiegów kosmetycznych, terapii manualnych, a także kinesiotapingu i terapii bólu.

Jesteśmy profesjonalistami, którzy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie w wykonywaniu różnego rodzaju zabiegów i terapii. Pomagamy klientom w doborze odpowiednich zabiegów i terapii, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

W Gabinecie Odnowy Biologicznej EXCLUSIVE można skorzystać z różnego zabiegów kosmetycznych, manicure i pedicure, depilacji, a także zabiegów laserowych.

Oferujemy specjalistyczne zabiegi na twarz, takie jak oczyszczanie, peeling, czy lifting, mające na celu poprawienie kondycji skóry oraz redukcję zmarszczek i innych niedoskonałości.

W naszym gabinecie stosowane są różnego rodzaju techniki masażu, takie jak masaż klasyczny, masaż tkanek głębokich, masaż punktów spustowych, czy masaż relaksacyjny. Nasz masażysta często pracuje w tandemie z lekarzem lub fizjoterapeutą, aby dostosować terapie manualne do potrzeb i stanu zdrowia klientów.

Celem gabinetu kosmetycznego, masażu i terapeuty manualnego z kinesiotapingiem jest poprawa wyglądu, relaks, zwiększenie kondycji fizycznej i zdrowia klientów.